O Rajdowym Lecie w Mieście


Mamy ogromną przyjemność zaprosić WSZYSTKICH chętnych do wzięci udziału w 5 odsłonie Rajdowego Lata w Mieście!

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy się zarejestrować wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy, drogą mailową pod adresem rejestracja@zawody-rc.pl lub w sklepie stacjonarnym firmy ATA, w Centrum Handlowym Blue City na 3 piętrze.
Emocjonujące wyścigi, liczne atrakcje dla odwiedzających oraz zawodników.
Gwarancja świetnie spędzonego czasu w wyjątkowej atmosferze. 
Dla wszystkich uczestników biorących udział w wielkim finale Rajdowego Lata w Mieście przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe!
Do tego masa atrakcji dla dzieciaków oraz rodziców. 
Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy, emocje gwarantowane. 
Nieważne, ile masz lat - spędzi ten czas razem z nami!


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: rejestracja@zawody-rc.pl


Klik


* Darmowe lekcje w ramach projektu Rajdowe Lato w Mieście 2017.

** Treningi ponadprogramowe rozumiane jako dodatkowe, odpłatne lekcje. W razie chęci wypożyczenia auta należy udać się do Sklepu ATA Świat Modeli i Zabawek na poziomie +3 w CH Blue City i wynająć auto u sprzedawcy.

*** Półfinały Rajdowego Lata w Mieście odbędą się w ostatni weekend lipca, tj. 29-30.07. Natomiast Finał Rajdowego Lata w Mieście.

**** W finale Rajdowego Lata w Mieście w ostatni weekend sierpnia, tj. 26-27.08  biorą udział zawodnicy, którzy zakwalifikowali się w półfinałach i posiadają już swoje prywatne modele samochodów zdalnie sterowanych.Miejsce imprezy:
Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa (CH Blue City)
Mapka:

PARTNERZY

Szkoła RC - Logo Centrum Handlowe Blue City kia rcprzeglad automobilklub szkola_rc modelarz autorok rynek_zabawek Kanał RSS portalu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Modelarzy

Copyright C 2007-2013
ATA Racing Team