Szkoła RC


Korzystając z wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi zapraszamy na cykl zajęć dotyczących składania i jazdy samochodami zdalnie sterowanymi (RC - Radio Control)!

W czasie zajęć dzieci budują modele, poznają tajniki poszczególnych podzespołów samochodu takich jak: zawieszenie, przełożenia, akumulatory, silniki elektryczne, sterowanie radiowe i wiele innych. Duży nacisk będzie położony na prawidłową organizację stanowiska pracy, obsługę najprostszych narzędzi a także estetykę karoserii.

Integralną częścią programu nauczania jest nauka jazdy budowanym modelem ze wszystkim elementami zasad sportowych, niezbędnych do uczestniczenia w zawodach modelarskich.


Szkoła RC będzie prowadzona na dwóch poziomach zawansowania:

  1.   Podstawowym - zajęcia regularne w grupach, nauka budowy modeli oraz technik prowadzenia modelu
  2.   Zaawansowanym - zajęcia regularne w grupach, rozszerzona nauka budowy poszczególnych elementów, treningi na torze oraz zasady i przepisy sportowe i techniczne

Dowiedz się więcej o poszczególnych poziomach klikając w ich nazwy, a następnie zapisz się do Szkoły RC poprzez formularz zgłoszeniowy na poziom podstawowy bądź poziom zaawansowany!

 

Cennik wypożyczenia modelu RC:

  • Auto do driftu 60zł/h (auto do driftu wypożyczamy tylko doświadczonym kierowcą, podana cena obowiązuje od poniedziałku do niedzieli)
  • Monster truck 25zl/h 
  • Quad 25zl/h 

 

Dane kontaktowe do instruktorów Szkoły RC:

SzkołaRC: 691 381 149
szkola@zawody-rc.pl

PARTNERZY

Szkoła RC - Logo Centrum Handlowe Blue City kia rcprzeglad automobilklub szkola_rc modelarz autorok rynek_zabawek Kanał RSS portalu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Modelarzy

Copyright C 2007-2013
ATA Racing Team