Regulamin

Poziom podstawowy

 1. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które dopiero rozpoczynają przygodę z modelami samochodów zdalnie sterownych. Dzieci poniżej wieku szkolnego muszą uczestniczyć w zajęciach razem z rodzicem.
 2. Uczestnik po cyklu zajęć będzie potrafił złożyć i naprawić proste uszkodzenia w swoim modelu (pod opieką instruktora lub rodzica), zdobędzie podstawową umiejętność kierowania modelem oraz pozna elementy zasad sportowych w czasie rozegranych Mini-Zawodów.
 3. Zajęcia prowadzone są w grupach 2-4 osobowych.
 4. Dwa kierunki - Offroad (w oparciu o model 2WD Tamiya DT-02 lub o model 4WD Tamiya DF-02) oraz Onroad (w oparciu o model Tamiya TT-01)  
 5. Cena za 1 godzinę zajęć - 40 zł (Promocja Przy zapisie do dnia 31.10.11r. cena za jedną godzinę będzie wynosić 30 zł na czas trwania całego kursu podstawowego).
 6. Pełny kurs na poziomie podstawowym zawiera 12 godzin zajęć realizowanych w zajęciach 2-godzinnych przez 6 tygodni.
 7. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest, po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie, zakup modelu w sklepie ATA na poziomie +3 w CH Blue City oraz spotkanie z instruktorem przed rozpoczęciem kursu w celu ustalenia szczegółów uczestnictwa.
 8. Miejsce zajęć to CH Blue City przy al. Jerozolimskich 179 na poziomie +3. Zajęcia prowadzone będą w tygodniu w godzinach wieczornych, w wyjątkowych przypadkach jest możliwość uruchomienia grupy w weekend w godzinach porannych (9:00-11:00).
 9. Uczniowie szkoły podstawowej mogą startować w cyklu Mini-Zawodów bezpłatnie aż do momentu ukończenia kursu. Przy skorzystaniu z promocyjnej ceny zajęć (patrz punkt 5.) udział w Mini-Zawodach jest płatny standardowo według cennika zawodów.
 10. Warunkiem utworzenia grupy jest dwoje chętnych.
 11. W przypadku nieobecności, istnieje możliwość odrobienia z inną grupą lub w innym terminie tylko jednych zajęć. Pozostałe przepadają lub są odrabiane za dodatkową opłatą według cennika.
 12. Na czas trwania zajęć udostępniamy uczniom komplet narzędzi, jednak zalecamy ich zakup w celu późniejszych napraw modelu już po ukończeniu cyklu (więcej szczegółów co do wyboru i typu narzędzi u instruktorów).
 13. Cena kursu nie obejmuje farb potrzebnych do pomalowania niektórych karoserii oraz nożyczek do ich wycięcia. Karoserie uczestnicy malują samodzielnie w domu, po uprzednich wskazówkach udzielonych przez instruktora.

Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy.

Dane kontaktowe do instruktorów Szkoły RC::

Maciej Hałas

Bartosz Pochopień

Andrzej Różycki

Rafał Fogiel

szkolarc@zawody-rc.pl

PARTNERZY

Szkoła RC - Logo Centrum Handlowe Blue City kia rcprzeglad automobilklub szkola_rc modelarz autorok rynek_zabawek Kanał RSS portalu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Modelarzy

Copyright C 2007-2013
ATA Racing Team