Regulamin

Poziom zaawansowany

 1. Przeznaczony dla dzieci i młodzieży posiadających własny model oraz uczestniczących w zawodach modeli samochodowych zdalnie sterownych.
 2. Uczestnik, po całym cyklu zajęć, będzie potrafił samodzielnie (bez pomocy) składać oraz naprawiać wszystkie uszkodzenia w swoim modelu, zdobędzie umiejętności ustawiania i kierowania modelem na poziomie zawodów ogólnopolskich, zdobędzie gruntowną wiedzę z zakresu krajowych przepisów technicznych i sportowych (zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem zajęć).
 3. Zajęcia w grupach 3-6 osób.
 4. Uczestnicy będą podzieleni na grupy tematyczne w zależności od modelu, który posiadają.
 5. Zajęcia będą odbywały się regularnie, częstotliwość oraz terminy spotkań będą ustalane indywidualnie dla każdej grupy.
 6. Cena za 1 godzinę zajęć - 40 zł (Przy zapisie do 31.10.11r. cena za godzinę zajęć będzie wynosić 30 zł)
 7. Przewidywany czas szkolenia to około 2 lata. Czas ten może ulec zmianie w zależności od intensywności zajęć oraz predyspozycji i zaangażowania uczestników.
 8. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicy cyklu powinni brać udział w zawodach modelarskich.
 9. Do Szkoły RC na poziomie zaawansowanym można się zapisywać poprzez formularz zgłoszeniowy.
 10. Szkoła zaawansowana rozpocznie się dopiero po uzyskaniu hali, na której można ją zorganizować. Do tego czasu rejestracja na ten poziom jest zawieszona.
 11. Opłaty za szkolę zaawansowaną są płacone z góry za cały miesiąc najpóźniej do 5 dnia danego miesiąca. W przypadku jednorazowej losowej nieobecności uczestnika na zajęciach ma on prawo do przełożenia opłaty za nie na kolejny miesiąc. Opłaty za wszystkie kolejne nieobecności w danym miesiącu przepadają.

Dane kontaktowe do instruktorów Szkoły RC::

Maciej Hałas

Bartosz Pochopień

Andrzej Różycki

Rafał Fogiel

szkolarc@zawody-rc.pl

PARTNERZY

Szkoła RC - Logo Centrum Handlowe Blue City kia rcprzeglad automobilklub szkola_rc modelarz autorok rynek_zabawek Kanał RSS portalu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Modelarzy

Copyright C 2007-2013
ATA Racing Team